Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza devamlı giriş yaratıcı ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı değteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde önem düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemeçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram irtibatsı istediği için şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çgirmek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nasıl Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat için ne yazık ki çok aşkın politika bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok aşkın destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değteamültirin ve sadece peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram anlayış şifreniz değteamültiğinde veya kullanıcı adınız değteamültiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değteamültirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değteamültiren sen değilsen, hesabını güvene hile” ya da bazen “değteamülikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız yalnız çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini değteamültirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://cocukgiyim.name.tr/ https://yabancifilmler.name.tr/ https://tarihievler.name.tr/ https://afyonfirmarehberi.name.tr/ https://klimateknikservis.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al