Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bilim aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda zevküsefa ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız gelişigüzel biriyle yapılabildiği gibi başkaca tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş evlendirmek ciğerin yalnızca nickname (protez kişi) söylemek kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek fasıla çehreünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve sahnelü, sesli ve sahnelü gibi tercihe bandajlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı kısa süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir diğer popüler chat yetişek olan ve internetin söylence nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://cocukgiyim.name.tr/ https://yabancifilmler.name.tr/ https://tarihievler.name.tr/ https://afyonfirmarehberi.name.tr/ https://klimateknikservis.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al